İhracat
Ana Sayfa      İhracat

ENTEM, Türkiye'nin her bir yanındaki bayiliklerinin yanı sıra, uluslararası arenada da büyük bir başarı elde etmektedir. Endüstriyel temizlik ve hijyen kimyasalları sektöründe dünya standartlarında üretim yaparak, uluslararası kalite standartlarını da yakından takip etmekte ve bu sayede uluslararası bir marka olmayı başarmaktadır. 

ENTEM, ihracat faaliyetleriyle de sektördeki öncü konumunu korumaktadır. Ürünlerimizi nihai müşterilerimize ulaştırmak için son teknoloji ile donatılmış ARGE laboratuvarımızda ve tecrübeli teknik kadromuzda üretim yapıyoruz. Sıkı kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemimiz ve yüksek güvenilirlik anlayışımız sayesinde müşterilerimize ürünlerimizi zamanında ve eksiksiz bir şekilde sunuyoruz. 

ENTEM olarak, dünya çapındaki müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru bir şekilde algılayarak mutlak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz. Etik değerlere saygı göstererek lider pazar hedefimize odaklanıyoruz ve sürekli olarak yeni pazarlara açılıyoruz. Vizyonumuz, sektör ortalamalarının üstünde büyüme trendini sürdürerek uluslararası bir marka olmak ve müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaktır. 

Grafiket © - 2024