Şirket Politikamız
Ana Sayfa      Kurumsal      Şirket Politikamız

ENTEM, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği sistemleri belgelerinin gerekliliklerini yerine getirerek faaliyetlerini yürütmektedir. Ar-Ge faaliyetlerini üst düzeyde yöneterek, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak amacıyla çalışmaktadır.


Müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan bir firma olmak ENTEM'in temel hedefidir. Piyasanın talep ve beklentilerini tespit ederek stratejilerini bu yönde belirleyen müşteri odaklı yaklaşımı, ENTEM'in gelişmeleri takip ederek sürekli iyileştirme ve geliştirme çabalarında bulunmasını sağlamaktadır.
ENTEM, uluslararası standartlarda üretim yaparak endüstriyel temizlik kimyasalları sektöründe bilinen ve tercih edilen bir marka olmuştur. Şirket politikası olarak sıkı kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemi, yüksek güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları, ENTEM'in başarı hikayesinin önemli detaylarıdır.


Vizyonumuz, sektör ortalamalarının üstünde büyüme trendinin sürdürülmesi ve uluslararası bir marka olmaktır. Mutlak müşteri memnuniyeti, sürekli gelişim, yasal mevzuatlara uygun üretim ve çevreye saygılı üretim, ENTEM'in misyonunu oluşturmaktadır.

Grafiket © - 2024