Misyon
Ana Sayfa      Kurumsal      Misyon

ENTEM olarak misyonumuz, endüstriyel temizlik ve hijyen kimyasalları sektöründe kabul gören ve tercih edilen bir marka olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en kaliteli ve doğru şekilde karşılamaktır. Bu doğrultuda, üretim ve çalışma yöntemlerimizde çevre, iş sağlığı ve güvenliği gibi konulara özen göstererek, uluslararası standartlara uygun kaliteli ürünler sunmayı hedefliyoruz.


Ayrıca, ENTEM olarak etik değerlerimize bağlı kalırken lider bir pazar hedefine odaklanıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru algılayarak, sürekli gelişim ve yasal mevzuatlara uygun bir şekilde insana ve çevreye saygılı üretim yaparak, mutlak müşteri memnuniyeti sağlamayı amaçlıyoruz.


Vizyonumuz ise sektör ortalamalarının üstünde büyüme trendimizi sürdürerek, endüstriyel temizlik ve hijyen kimyasalları sektöründe uluslararası bir marka haline gelmektir. Sıkı kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemi, yüksek güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti gibi detaylara özen göstererek, bugünlere kadar gelen başarımızın arkasındaki önemli detaylarını oluşturuyoruz.

Grafiket © - 2024