Kurumsal
Ana Sayfa      Kurumsal      Kurumsal

ENTEM 1997 yılında kurulmuş, endüstriyel tip temizlik ve hijyen kimyasalları markasıdır. 


Ürünlerini uluslararası standartlarda ve uluslararası kalitede üreterek endüstriyel temizlik kimyasalları sektöründe bilinen ve tercih edilen bir marka olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. 


Çalışma ve üretim yöntemlerimizin bir parçası olarak tüm faaliyetlerimizde; Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği üzerindeki etkileri kontrol etmek ve bu konularda sürekli iyileştirme ve geliştirme çabalarında bulunarak ilgili mevzuatlara uymak temel amaçlarımızdandır.


Varoluş nedenimiz; endüstriyel temizlik kimyasalları sektöründe kabul gören bir marka olmak, doğru kimyasalları üreten ve bu kimyasalları nihai müşterilere uygun koşullarda, satış sonrası hizmetler ve eğitim desteği ile birlikte sunmaktır. 
Etik değerlere saygı ile birlikte lider pazar hedefine odaklanmış olan ENTEM, müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılayarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar. 


ENTEM olarak vizyonumuz; sektör ortalamalarının üstünde büyüme trendinin sürdürülmesi ve endüstriyel temizlik kimyasalları sektöründe faaliyet gösteren uluslararası bir marka olmaktır. Mutlak müşteri memnuniyeti, sürekli gelişim, yasal mevzuatlar doğrultusunda insana ve çevreye saygılı üretim misyonumuzdur. 
Sıkı kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemi, yüksek güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti markamızın bugünlere uzanan başarı hikâyesinin arkasındaki önemli detaylardandır. 


ENTEM şu anda faaliyetlerini TÜRKİYE'nin her bir yanındaki bayiliklerle ve çeşitli ülkelere ihracatıyla başarı ile sürdüren, ürünlerinin yüksek kalitesini son teknoloji ile donatılmış araştırma-geliştirme “ARGE“ laboratuarı ve tecrübeli teknik kadrosu ile sağlayan bir “temizlik ve hijyen kimyasalları“ markasıdır. 

Grafiket © - 2024