Üretim
Ana Sayfa      Üretim

ENTEM, 1997 yılında endüstriyel temizlik ve hijyen kimyasalları sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Bugün, yaklaşık 200 farklı ürünü ile sektördeki önde gelen markalardan biri olmaya devam etmektedir. 5500 metrekarelik fabrikamızda toz ve sıvı üretim hatlarımızla ürünlerimizi uluslararası standartlara uygun şekilde üretiyoruz. 

Tekstil hijyeni, mutfak hijyeni, genel hijyen, çamaşır hijyeni ve gıda hijyeni başlıkları altında farklı ambalaj boyutlarında endüstriyel tipte temizlik ve hijyen kimyasalları ve dezenfektanlar üretiyoruz. Ürünlerimizi, son teknoloji ile donatılmış araştırma-geliştirme “ARGE“ laboratuarımızda ve tecrübeli teknik kadromuzla birlikte geliştiriyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve doğru şekilde tespit ederek mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz. Kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında sürekli iyileştirme ve geliştirme çabalarımızı sürdürerek ilgili mevzuatlara uyum sağlıyoruz. Bu doğrultuda, sıkı kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemi ve yüksek güvenilirlik bizim başarımızın arkasındaki önemli detaylardandır. 

ENTEM, Türkiye'nin her bir yanındaki bayilikleriyle ve çeşitli ülkelere ihracatıyla başarılı bir şekilde faaliyetlerine devam etmektedir. Vizyonumuz, sektör ortalamalarının üstünde büyüme trendini sürdürerek endüstriyel temizlik kimyasalları sektöründe uluslararası bir marka olmaktır. Mutlak müşteri memnuniyeti, sürekli gelişim ve yasal mevzuatlara uygun şekilde insana ve çevreye saygılı üretim misyonumuzu sürdürmekteyiz. 

Grafiket © - 2024