Vizyon
Ana Sayfa      Kurumsal      Vizyon

ENTEM, 1997 yılında kurulan ve endüstriyel tip temizlik ve hijyen kimyasalları sektöründe öne çıkan bir markadır. Ürünlerimizi uluslararası standartlarda ve kalitede üreterek, sektörde bilinen ve tercih edilen bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz.


İş faaliyetlerimizde kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında etkilerimizi kontrol ediyor ve bu konularda sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapıyoruz. Bu sayede, doğru kimyasalları üreten ve müşterilerimize satış sonrası hizmetler ve eğitim desteği sunarak, mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz.
ENTEM olarak vizyonumuz, sektör ortalamalarının üstünde büyüme trendini sürdürmek ve uluslararası bir marka olarak endüstriyel temizlik kimyasalları sektöründe faaliyet göstermektir. Kalite yönetimi, detaylı planlanmış lojistik sistemi, yüksek güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti, markamızın başarı hikayesinin arkasındaki önemli detaylardır.


Bugün, TÜRKİYE'nin her bir yanındaki bayiliklerimiz ve çeşitli ülkelere ihracatımızla faaliyetlerimizi başarıyla sürdürüyoruz. Son teknoloji ile donatılmış araştırma-geliştirme “ARGE“ laboratuarımız ve tecrübeli teknik kadromuz ile ürünlerimizin yüksek kalitesini sağlıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını hızlı ve doğru algılayarak, etik değerlere saygı ile lider pazar hedefimize odaklanarak, ENTEM olarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz.

Grafiket © - 2024